Nauczyciel wychowania przedszkolnego dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Warszawa/Ursynów

OFERTA PRACY

Nauczyciel wychowania przedszkolnego dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Warszawa / Ursynów

Nowo otwierany Punkt Przedszkolny „KROK PO KROKU” na warszawskim Ursynowie (blisko stacji metra Kabaty) dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Atutem będzie ukończenie studiów z zakresu pedagogiki specjalnej i oligofrenopedagogiki. Kandydat powinien mieć doświadczenie  samodzielnej pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD  i/lub dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną, szczególnie w nurcie stosowanej analizy zachowania (terapia behawioralna). Bardzo pożądane byłoby posiadanie licencji terapeuty behawioralnego. Mile widziana będzie ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń z pracy z dzieckiem z autyzmem lub/i sprzężeniami oraz z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.


Do zakresu obowiązków należeć będzie min.:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych, grupowych i indywidualnych z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi;

- współpraca z innymi specjalistami;

- prowadzenie dokumentacji pracy.

 
 

Oferujemy pracę w zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, regularne konsultacje specjalisty z zakresu całościowych zaburzeń rozwoju (także superwizora behawioralnego), umowę o pracę na czas próbny, lub inne, preferowane przez kandydata formy zatrudnienia. Motywujące warunki finansowe, rozwijającą pracę pełną wyzwań i możliwości kreowania oraz wdrażania nowych rozwiązań.
 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres email: biuro@krokpokroku.edu.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać Rekrutacja nauczyciela.


Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Punkcie Przedszkolnym „KROK PO KROKU”, ul. Pod Lipą 1 lok. NR 2 w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).