Centrum Futurum

ul. Antoniego Padewskiego 5/7, 90-038 Łódź
http://centrum-futurum.pl/
Tel.kom: 730073976

Centrum  Futurum to miejsce, w którym odmienia się życie wielu dzieci oraz ich rodzin. Dzięki odpowiednio dobranej i umiejętnie prowadzonej psychoterapii w Łodzi Wasze dzieci stale się rozwijają i pokonują kolejne bariery i walczą. Pomagamy im rozwijać się w każdej dziedzinie życie, zajęcia dostosowujemy indywidualnie do każdego dziecka. Opieką otaczamy także rodziny dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Wiemy, jak trudna i wymagająca jest opieka nad dzieckiem z autyzmem czy z zespołem Aspergera. Rodzice stają przed niecodziennymi wyzwaniami i by pomóc swoim dzieciom, sami potrzebują profesjonalnej pomocy – zarówno na poziomie wsparcia merytorycznego, jak i terapeutycznego. Nasi specjaliści zapewniają takie wsparcie, dzięki czemu rodzice mogą w pełni współuczestniczyć w terapii swojego dziecka. Wiedza, a także siła, jaką czerpiecie również od naszych psychologów i psychiatry, jest tak samo ważna dla Was, jak i dla Waszych pociech.

Nad ciągłym rozwojem pracują pedagodzy, a także psychiatra dziecięcy z Łodzi. Prywatnie i w małych grupach pracujemy nad motoryką, zachowaniem w stosunku do rówieśników i osób dorosłych, nad pilnowaniem porządku wokół siebie oraz higieny osobistej. Wspólnie staramy się, by dziecko miało jak największe szanse na samodzielność w dorosłym życiu. Psychiatra w Łodzi wsparciem merytorycznym otacza także rodziców, którym przyszło się mierzyć z zaburzeniami swojego dziecka. Duże doświadczenie oraz wiedza pozwala sprawnie dobrać odpowiednią terapię dla dziecka. Dużym powodzeniem cieszy się terapia behawioralna – w Łodzi prowadzona przez doświadczonych terapeutów, którzy rozpoczynają pracę z dzieckiem lub ją kontynuują.

Psycholog kliniczny i zdrowia ze specjalizacją w oligofrenopedagogidze, pedagog specjalny, psychiatra dziecięcy w Łodzi, w Centrum Futurum dbają o jak najszybszy rozwój Twojego dziecka, a Wam – rodzicom – służą wsparciem na każdym etapie terapii dziecka. Tylko tak kompleksowe działania przynoszą wymierne efekty. Wspólnie z Wami walczymy o sukces Twojego dziecka!

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie

Dostępne staże zobacz wszystkie

Termin:
01.09-20.06.2023
Lokalizacja:
Osiedle Wysokie 7, 31-819 Kraków
Termin:
02.11-26.06.2022
Lokalizacja:
ul. Kubickiego 9 lok. 1,2,3 i 4 02-954 Warszawa (WILANÓW)