TECHNIKI SAZ W ROZWIJANIU MOWY I KOMUNIKACJI
Letnia Szkoła Terapii Behawioralnej
Termin:11 - 12.07.2020 r.
Czas trwania:15 h
Szczegóły:

UWAGA

JEŻELI STAN ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO ZOSTANIE UTRZYMANY TO SZKOLENIE ZOSTANIE PRZEPROWADZONE W FORMIE ONLINE. BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ O ZMIANACH I SYTUACJI.

 

Program kursu

  1. Etapy rozwoju rozwijania komunikacji w SAZ
    1. Określanie deficytów komunikacyjnych
    2. Techniki uczenia mowy
    3. Uczenie incydentalne a uczenie metodą wyodrębnionych prób w rozwijaniu mowy i komunikacji
  2. Skrypty
  3. Techniki komunikacji alternatywnej
Instrukcje:

Warunkiem uczestnictwa w kursach licencyjnych jest ukończenie kursu  "TERAPIA BEHAWIORALNA W TEORII I PRAKTYCE - 3-MODUŁOWY KURS BAZOWY"

Osoby, które w ramach Letniej Szkoły Terapii Behawioralnej po zapisaniu sie na kurs 3-Modułowy Bazowy chciałaby zapisać się kursy licencyjne, proszone są o kontakt z biurem celem warukowego aktywowania konta.

Podana cena jest ceną brutto. Zwolnienie z VAT możliwe jest tylko w przypadku finansowania kosztów szkolenia ze środków publicznych (finansowanie przez placówki oświatowe, inne placówki publiczne, z posiadanych środków grantów publicznych, etc). W przypadku gdy dany podmiot zainteresowany jest zwolnieniem z VAT, konieczne jest złożenie stosownego pisemnego oświadczenia. Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z biurem PSTB. 

Cena: 440,00 zł brutto (istnieje możliwość zwolnienia z 23% VAT w przypadku opłacania szkolenia ze środków publicznych- zapytania prosimy kierować na biuro@pstb.org)

Harmonogram:
11.07.2020 od 09:00 do 17:00
12.07.2020 od 08:00 do 12:00
Prowadzący:
dr Beata Urbaniak
Cena:440.00 zł podana cena jest ceną brutto; istnieje możliwość zwolnienia z 23% VAT w przypadku opłacania szkolenia ze środków publicznych
Lokalizacja: ONLINE / Kraków, os.Wysokie 7, Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej